BASINDA BİZ
  • Print

6290_b2Adana’nın başarılı öğretmenlerinden Kamuran Temel, Makine Mühendisi eşi Adnan Temel ile birlikte “Temel Etüd Merkezini” eğitim camiasına kazandırdı.

Güzelyalı mahallesindeki merkezin açılışına CHP Adana Milletvekili Hulusi Güvel, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nemci Yaşar, Gündoğdu Koleji Kurucusu Yunus Gündoğdu ve eğitimciler katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, “Özel okullar ve dershaneler bizim yükümüzü alıyor. Aynı zamanda istihdama katkı sağlıyor. Bakın Gündoğdu Koleji’ne 150’ye yakın öğretmen ve 100’e yakın idari personel çalışıyor. Eğitimde özel sektörü destekliyoruz. Burada da nezih bir ortamda eğitim vermek için her şey düşünülmüş. Kamuran öğretmenimizi ve eşini kutluyorum. İnşallah başarılı olurlar” dedi.

Yunus Gündoğdu’da Kamuran Temel’in okullarının başarılı öğretmenlerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Buraya gelecek öğrenciler çok şanslı” görüşünü bildirdi.

 

6290_b3Temel Etüd Merkezinin kurucusu Kamuran Temel, “Kendi yerimizde eğitim vermenin heyecanı içindeyiz. Bende çocuk gibi mutluyum. Çocuklarımızın güzel bir fiziki ortamda eğitim almaları için her şeyi çok ince düşündük ve yaptık.” diye konuştu.

 

 

sdsd

Çağrı Merkezi

Copyright © 1999 - 2014 Temel Bireysel Eğitim Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Anemon Ajans Grafik Tasarım